ПАНОРАМА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО. Допрем'єрні покази французьких фільмів

| More
Посольство Франції в Україні, Французький інститут та Альянс франсез представляють шість вечорів в компанії з новим французьким кіно. Це навіть не премєри, а справжні допрем'єрні покази!

ПАНОРАМА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО. Допрем'єрні покази французьких фільмів відкриють цьогорічний фестиваль Французька весна - незабутнє дійство, яке щороку приваблює усіх закоханих у Францію, французьку мову та, звичайно ж, французьке мистецтво.

Цьогорічна підбірка  Допрем'єрних показів складається  з дуже яскравих, самобутніх, різних за жанрами та глибоких за змістом французьких кінокартин.  

Про фільми:

Головний герой стрічки "Курча з чорносливом" - не надто успішний сорокасемирічний музикант, якому у молодості довелося відмовитися від великого кохання, а сенсом його життя стала музика. Тому зламана нелюбимою дружиною скрипка стає останньою краплею, яка допомагає йому зрозуміти, що життя прожите дарма, і він вирішує померти... Ах так, курча з чорносливом - це улюблена страва головного героя картини. Тільки от шлях через шлунок лежить до серця не кожного чоловіка.

"Паліція" - це ще один яскравий представник французького "кримінального" кіно, наряду з "13 округ", "Пророк", "Ворог держави" та ін. Працівники відділу захисту дітей - не герої і не ангели у плоті. У кожного з них є свої скелети в шафі. "Паліція" - це стрічка, яку оцінять глядачів, що поважають серйозне кіно без табу і забобонів.

 Картина "Управління державою" про французького чиновника, аварію на дорозі, крокодила та пристрасну брюнетку. 

 Сімейний фільм "Сфера чаклунства" - це неймовірно зворушлива історія дружби хлопчика і дівчинки, обрамлена красою живої природи від творців "Мікрокосмосу" і "Генези". Починаючи з "Мікрокосмосу", Клод Нурідзані і Марі Перену відкрили для нас дивний світ, невидимий неозброєним оком. З "Сферою чаклунства" вони пішли ще далі, талановито розкривши природу таким чином, начебто ми її бачимо вперше.

 У стрічці "Мистецтво кохати" розказано п'ять різних історій про любов у різних поєднаннях, які переплелися між собою і склали одне ціле. Всі герої фільму хочуть одного: знайти свою єдину любов і щастя ...Комедія, яка знаходить відгук в кожному серці.

 Останньою стрічкою, яку побачить львівський глядач під час ПАНОРАМИ ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО. Допрем'єрні покази французьких фільмів буде "Незакінчений роман", яка розкриває історію двох дорослих людей, які не зуміли зберегти свою любов і почати нове життя. Французька назва фільму "Непрощенні", але прощати один одному героям нічого. Трагічність кохання двох героїв, на думку Буке, яка виконала головну роль, прихована саме в неможливості забути попереднє життя, простити, полюбити знову.

12-17 квітня  

Кінопалац, вул. Театральна, 22

ЦІНА КВИТКА: 30 грн

Телефон для довідок 093 44 99 791

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами

Покази:

12.04 сеанс о 19:30 - Курча з чорносливом/ POULET AUX PRUNES

13.04 сеанс о 19:30 - Паліція/ POLISSE

14.04 сеанс о 17:20 - Управління державою/ EXERCICE DE L'ETAT 

15.04 сеанс о 17:20 - Сфера чаклунства/ LA CLE DES CHAMPS

16.04 сеанс о 17:20 -  Мистецтво кохати/ L'ART D'AIMER 

17.04 сеанс о 17:20 -  Незакінчений роман/ IMPARDONNABLES 

ВІДКРИТТЯ

12 квітня
фойє Кінопалацу (2 поверх)
вул. Театральна, 22
початок о 18:30
привітальне слово від керівництва Альянс франсез у Львові,
французьке вино і сир,
справжній мім,
розіграш квитків на
ДОВГІ НОЧІ КОРОТКОГО МЕТРУ 11 і 12 травня!
Курча з чорносливом/ POULET AUX PRUNES
2011/ драма/ Бельгія, Німеччина, Франція/ 91 хв.

Режисери: Маржан Сатрапі, Венсан Паронно
В ролях: Матьє Амальрік, Едуар Баер, Марія де Медейруш
  • Учасник конкурсної програми Венеційського кінофестивалю 2011 року
  • Лауреат Гран-прі кінофестивалю в Абу-Дабі в 2011 році 
Тегеран, 1958 рік. Відтоді як зламалася його улюблена скрипка, Нассар Алі Кан, один з найвидатніших музикантів свого часу, втратив смак до життя. Не знайшовши жодного інструмента, який міг би її замінити, він вирішує дочекатися смерті у власному ліжку. В надії піти з цього світу, він занурюється у глибокі мрії, водночас радісні і сумні, які переносять героя в його молодість... 


Паліція/ POLISSE
2011/ кримінальна драма/ Франція/ 134 хв.

Режисер: Майвенн
В ролях: Карен Віар, Джой Стар
  • Приз Жюрі Каннського кінофестивалю 2011
  • Дві нагороди "Сезар" в 2012 році
Трудові будні поліцейських зі служби захисту прав неповнолітніх, це не лише утримання під вартою педофілів, арешти неповнолітніх кишенькових злодіїв, але це також обідні перерви, де вони обговорюють сімейні проблеми; це розуміння між колегами та невпинні вибухи сміху в найнеочікуваніші моменти; знати, які жахи існують, і намагатися з ними жити... 


Управління державою/ EXERCICE DE L'ETAT
2011/ драма/ Франція/ 112 хв.

Режисер: П'єр Шоллер
В ролях: Олів'є Гурме, Мішель Блан, Забу Брайтман
  • Приз "Особливий Погляд" Каннського кінофестивалю 2011
  • Нагорода "Сезар" за кращий оригінальний сценарій в 2011 році
Посеред ночі міністра транспорту Бертрана Сен-Жана будить дзвінок: міський автобус потрапляє в аварію. У міністра немає вибору – він відправляється на місце події. З цього моменту починається одісея державного чиновника у складному та ворожому світі. Швидкість, боротьба за владу, політичний хаос, економіча криза... Все пов’язане в безперервному вихорі подій, де невідкладні справи змінюють одна одну. На які жертви готові люди? Що можуть вони витримати в країні, яка губить тих, хто їй служить?  


Сфера чаклунства/ LA CLE DES CHAMPS
2011/ сімейний фільм/ Франція/ 81 хв.

Режисери: Марі Перену, Клод Нурідзані
В ролях: Сімон Делане, Ліндсі Енок
  • Допрем’єрний показ на Венеційському кінофестивалі в 2011 році
Покинутий ставок. Двоє дітей зачаровані цим диким місцем, яке потихеньку зближає їх один до одного. Вони уявляють як цей ставок стає таємничим королівством, наповнений створіннями з їхніх сновидінь та кошмарів. Цей пізнавальний досвід змінить героїв.


Мистецтво кохати/ L'ART D'AIMER
2011/ комедія/ Франція/ 85 хв.

Режисер: Еммануель Муре
В ролях: Франсуа Клюзе, Жюлі Депард'є
  • Учасник конкурсної програми Міжнародного кінофестивалю в Локарно в 2011 році
У мить, коли ми закохуємось, саме в цей момент, в наших серцях народжується особлива мелодія. У кожного вона неповторна і може привести до неочікуваних подій...


Незакінчений роман/ IMPARDONNABLES
2011/ драма/ Франція/ 111 хв.

Режисер: Андре Тешіне
В ролях: Кароль Буке, Андре Дюссол'є 
  • Учасник конкурсної програми Двотижневика режисерів на Каннському кінофестивалі 2011 року
Франсіс приїжджає до Венеції, щоб написати свій наступний роман, і там намагається знайти найкраще місце для своєї роботи. Він зустрічає Джудіт, агента з нерухомості, яка наполягає відвідати віддалений будинок на острові Сант-Еразмо. Франсіс робить неочікувану пропозицію: "Якщо ми будемо жити тут удвох, я відразу погоджуюсь". І тоді вони починають спільне життя...| More
Домашня
Архів Партнери Контакти проекти mediaDepo Про нас

Афіша
Відео

Фотогалерея

Кінопокази